Kurumsal

Servisimvar.com bir EFE GROUP turizm taşımacılık & E-ticaret kuruluşudur.

Turizm taşımacılık sektöründe 2011 yılından bu yana faaliyet gösteren, sektörümüzdeki gelişmeleri yakinen takip ederek, çalışmalarını bu yönde ilerleten, sektörümüzü ve işleyişini kolaylaştırmayı hedefleyen, korsan taşımacılık ile mücadele etmeyi kendine hedef olarak benimsemiş sayın Yiğit DERİCİOĞLU'nun kuruculuğunu üstlendiği, profesyonellik ve kurumsallık anlamında hedefleri hep bir adım ileriye taşıyan digital bir platformdur.

MİSYONUMUZ ve VİZYONUMUZ

Servisimvar.com ;

Türkiyede bir ilki gerçekleştirdiğimiz internet ve mobil uygularımız ile hem ios da hem android de yayın hayatına geçerek servis aracı işletmecilerine, turizm firmalarına, tedarik firmalarına bir köprü hizmeti görmekteyiz.

Araç sürücülerinin araç sahiplerinin, rehber personelin, turizm firmalarının, öğrenci velilerinin bir arada bulunacağı bir platform gerçekleştiriyoruz.

Aynı zamanda öğrenci velilerimizin ve fabrika sorumlularımızın korsan taşımacılık hakkında bilgilendirilmesini, sektörümüzdeki tüm taşımacılık hizmetlerinin yasal yollarla yapılmasını teşvik etmeyi hedeflemekteyiz.

Çağımızda artık her sektörün digital pazarlama konusunda adım attığı bu günlerde servis sektörünüde digital ortama taşımada öncülüğünü yapmaktan gurur duyuyoruz.

Hedefimiz sektörümüzün işleyişini kolaylaştırmaktır

Servisimvar.com ayrıca sektörümüzdeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek tüm yeniliklerde öncü olmayı hedeflemektedir.

Saygılarımızla

SERVİSİMVAR.COM